Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Black Friday-kor mennyivel...

SzeSo kérdése:

Black Friday-kor mennyivel árazzák le a termékeket? Min. - Max. Elsősorban elektronikus eszközökre gondolok.

Figyelt kérdés

A MediaMarkt-ban kinéztem egy Samsung galaxy gear S2-t. Honnan lehet tudni hogy mennyivel lesz leárazva?

Olcsóbban van valahol?



2015. nov. 23. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Általában semmivel sem olcsóbb csak az akció előtt felemelik az árát aztán visszacsökkentik az eredeti árra. Tavaly is az emagnál black fridaykor az 50%os akciós notit a mediaban egy 5-össel olcsóbban megkaptad akció nélkül. Amúgy black friday múlt pénteken volt szal inkább a januári készletkisöprésre gyúrj rá.
2015. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amazonon vannak tényleges akciók is...amúgy Black Friday ezen a héten pénteken van, csak egyes magyar cégeknél volt 20-án mivel a mostani hétvége már Advent
2015. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

80 helyett 50ert vettem telefont

Amúgy is régen akartam venni de 50 volt a nagyon maximum amit rászántam. Így jobbat tudtam venni az akcióban.

2015. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
előbb jól ráemelnek aztán akcijóznak,tehát kb,úgyanannyi mint szokott,van ami drágább lesz 😂
2015. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz utolsó. Edigital jókat akciozott. Ok, lehet, hogy csak 20-30-40% kedvezmény volt de ha amúgy is akarsz venni valamit akkor jól jött.


Én például sehol nem láttam Samsung A3 telefont se előtte, se azóta 49.990Ft-ért. Legfeljebb használtan.

2015. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!