Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szoltok jó húzás volt...

Mit szoltok jó húzás volt erre a termékre licitálni?

Figyelt kérdés

már megnyertem a licitet és nemsokára ki kellene fizessem is, de ezelött gondoltam megkérdezlek titeket is, hogy érdemese átutalnom az összeget, kicsit félek, hogy egy csalóval állok szembe, nincs is sok eladási jópontja.

errőllenne szó:http: [link]



2015. nov. 24. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz érte fizetni, akkor mi a f**znak licitálsz?-.-
2015. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Crisopher ***** válasza:
76%
Elég nagy madár vagy, kérdező.
2015. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: nem volt időm átnézni az eladó adatait, s gondolám hogy ha licitálok s megnyerem, úgy sem fognak kivégezni, ha nem utalom át a pénzt, egyébként is így még nincs vesztve semmi. Nem kell egyből a vizet felkapni.

A másodkinak: nem értem mit akarsz mondani ezzel.

2015. nov. 24. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Szükséged volt erre vagy sem? Miért licitáltál rá?
2015. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Crisopher ***** válasza:

Mert képes vagy 310 ezer (!) forintért venni egy ilyen arany izét. Azt sem tudod, hogy miből áll ez. Megkapod, és majd nézel, hogy nem is arany, hanem valami értéktelen fém, aranyozott bevonattal. És akkor mit csinálsz?

De ami a legszebb, hogy ez egy 24 karátos szépen megmunkált aranytömb, 99,99%-os tisztasággal. Marha jól hangzik, csak egy a baj vele: ilyen NINCS.

Javaslom kicsit olvasgass utána a karát jelentésének, mielőtt elutalod a pénzt:

[link]

[link]

[link]


Mondjuk az sem ártana, ha legalább az arany világpiaci árát megnézed:

[link]


És kiszámolod, mennyiért is vetted:

[link]


Csak az USD-t figyeld, te egy OZ aranyat vettél. Teljesen véletlenül pont kerek a mértékegysége még megmunkálás után is, igen az OZ az ott olyan, mint nálunk a gramm, és 20 dollárral olcsóbban meg is kapod. Aha, persze. Itt rohadjak meg, ha ez aranyból van...


Arról nem is beszélve, micsoda multikulti egy aranytömb ez: ausztrál aranyat vettél egy litván eladótól, akinek fontban fizetsz. Hát ez úgy reális is...

2015. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze ez durván 29g aranyat jelent, eltudod adni 6300Ft/g áron = 182 700Ft-ért, hajrá :)
2015. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elég gáz,hogy ha már licitálsz,és megnyered nem fizeted ki.eleve ennyiért életbe nem vennék ebay-en semmit..megérmedelnéd h ki legyél zárva
2015. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy normális aukciós oldalon ennek a töredékéért sokkal értelmesebb dolgokat nyerhetsz.
2015. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindenkit kérek nyugodjon meg, átalutaltam a pénzt, ha minden igaz akkor nemsokára meg kell érkezzen a plakett.

Ha megérkezik mindenkinek fogok írni, hogy azt kaptame meg amit rendeltem vagy valami mást, már én is bolondulok bele annyira várom, nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, de én hiszem hogy okés.

2015. nov. 29. 20:16
 10/16 anonim válasza:
Na mi lett?
2016. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!