Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő Ebay-en?...

Ilyenkor mi a teendő Ebay-en? Visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek!Először rendeltem Ebayről, szóval nem nagyon ismerem még.Rendeltem egy kabátot 2-3 hete,gondoltam most már jöhetne,ezért ránéztem a rendelésre.Akkor írták,hogy az eladó már nincsen regisztrálva.Írtak olyanokat ,hogy először küldjek üzenetet az eladónak ,de mivel már nincs regisztrálva,ennek semmi értelme.A pénzt már rendeléskor átutaltuk.Most ilyenkor mit kéne tennem?Lehetséges, hogy még mielőtt eltűnt volna az Ebayről,elküldte a kabátot?Vagy kamu volt az egész?Vissza kapom a pénzt? Ha valaki már járt így vagy tud róla valamit légyszi segítsen.köszi:)

2015. nov. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nyitsz egy dispute-ot és kész
2015. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...de nincs ott a listában,már az van kiírva,hogy többé nem elérhető.:/
2015. nov. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!