Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy ruházati...

Van olyan, hogy egy ruházati bolt véletlenül több pénzt von le kártyás fizetésnél?

Figyelt kérdés
Németországban élek, vettem ruhákat 200 euró értékben összesen és most látom az online bankomban, hogy kb. 600 euróm eltűnt. Az még nem látszik, hogy mi került levonásra, csak az, hogy ma történt, szóval csak ez lehet. Megvan a blokk, ott stimmelnek a számok. Előfordulhat ilyen? Elütöttek valamit?
2015. nov. 26. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ahelyett, hogy itt kérdezősködsz, a bankod ügyfélszolgálatát hívd inkább!
2015. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

véletlenül nem fordulhat elő.

vagy az eladó sunnyogott, és amíg nem figyeltél, még egyszer lehúzta a kártyád. de ezt nem hinném, mert azt a pénzt ő nem kapja meg, a munkahelye bankszámlájához szerintem nem fér hozzá, ha csak nem ő maga a tulaj.

szerintem rendszerhiba lehetett a banknál, nem ez lenne az első ilyen eset. ezt szokták tudni korrigálni, de tényleg az ügyfélszolgálatot kellene hívnod.

2015. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!