Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok olyan oldalt ahol...

Tudok olyan oldalt ahol kereshetnék pénzt marketing SEO val vagy videószerkesztéssel/vágással? 2 év tapasztalat.

Figyelt kérdés
Vagy lehet az vállalat is, cég. 17 éves vagyok, érdekel a média, effektezni nem nagyon tudok de 0.01 sec. pontossággal vágok, 60 FPS es videót is, alap vizuális effekteket tudok, minőség, színjavítást, összeilleszteni tudok, zenét alá vágni stb. Van esélyem elhelyezkedni? Nappalis diák. SEO megy, marketing kicsit, a grafikához nem értek, google-optimalizált kulcsszavakat tudok készíteni (nem generátorral!) és tudom nagy részét a youtube és google keresőmotorok rankolási algoritmusait, tehát hogy miben kell jeleskednie az oldalnak/videónak, hogy magasabbra sorolja a találatok között a google!
2015. nov. 26. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt a 0.01 sec pontosságú vágást. Alapból nem is létezik ilyen, mert ilyen mértékegység nincs se 30, se 60 FPS-es projectben. Meg a koncepciót se értem. Mitől különleges, hogy "pontosan" vágsz? Ez talán egyedül multicames szekvenciában jelent előnyt, de ott is csak számodra kényelmesebb, hogy ritkábban meg elmozdítani a vágási pontot.


Az meg elég nagy luxus, hogy effektezni nem tudsz, mert ma már nem igazán létezik olyan, hogy valaki csak rakja egymás után a snitteket, és kapja a pénzt. Na jó, talán freelance oldalakon időnként találsz ilyet 10-20 dollárért, de ennyiből nem lesz karrier. Utómunkának szerves része a grafika, animáció, de gyakran operatőri, fotós ismereteket is társítani kell mellé. Ezekre rá kell feküdni, ha el akarsz érni valamit.


Egyébként meg ebben, és a marketinges szakmában is 90%-ban kapcsolatok útján tudsz elhelyezkedni. Kérdezz körbe rokonokat, ismerősöket, rokonok ismerőseit, hogy ismernek-e valakit ezen területek egyikén, és szívesen oktatna-e téged, esetleg képességeidhez mérten munkát adna, beajánlana valamilyen pozícióba.

2015. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!