Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha élek az elállási jogommal,...

Ha élek az elállási jogommal, és visszaküldöm a rendelt terméket a szolgáltatónak, azt hogyan tudom igazolni?

Figyelt kérdés

Hali:)


Rendeltem egy fültágítót a neten és hát elég gyatrán csinálták meg, főleg hogy elég drága volt. Vissza szeretném küldeni.


Kitöltöttem egy elállási nyilatkozatot amit el is küldtem volna már, csak lenne még néhány kérdésem, amikre nem találtam még választ szóval itt feltenném.


Milyen csomagolásban kéne visszaküldenem? Vagy ez tökmindegy?:D


Hogyan tudom igazolni, hogy én igenis visszaküldtem a terméket?


Bocsi, még soha nem adtam fel csomagot.:"D

Köszi szépen a válaszokat előre is. :)



#elállás #elállási jog #termék visszaküldése
2015. nov. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen csomagolásban kéne visszaküldenem?


Mindegy, csak védje a terméket.


Hogyan tudom igazolni, hogy én igenis visszaküldtem a terméket?


Mondjuk ajánlva adod fel...

2015. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy visszaküldés előtt mindenképpen beszéld meg az eladóval (szolgáltatóval?), mert ha nem veszi át, akkor buktad a postaköltséget + visszajön hozzád a termék (és akkor ugye az árát sem kapod vissza).


És igen, ajánlottan kell feladni.

2015. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha nem igazolták még vissza az e-mailemet, akkor is feladhatom már?:o Csütörtökön küldtem.
2015. nov. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!