Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet BKK bérletet cég...

Hogyan lehet BKK bérletet cég nevére venni?

Figyelt kérdés
Üdv. Az van, hogy van egy X összegű cafeteria keretem egy évre, amely takarja a bérlet árát is. Következő lenne a kérdésem: mi az eljárás akkor, ha én a cafeteria keretemet akarom úgymond "terhelni" amikor BKK bérletet veszek? Amikor veszem a bérletet, kellenek a cég adatai ahol dolgozom? Vagy egyszerűen csak kérem az áfás számlát amit majd hónap végén/elején odaadok a főnöknek, hogy elszámoljunk? Sajnos még új vagyok ezen a téren - bele kell jönnöm. :(

2015. nov. 29. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a cég vásárolja meg, akkor számlát kell kérni róla a cég nevére.
2015. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1 válaszoló.

Sajnos nem a cég vásárolja meg, így nekem kell bíbelődni ezzel. Akkor a cég adatait el kell kérnem a főnökömtől - igaz?

2015. nov. 29. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
A cég neve és címe kell, ezt tüntetik fel a számlán a kiállításkor.
2015. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és drágább lesz, mint ha személyként veszed, arra készülj fel
2015. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3, akkor gyakorlatilag elég ha már így fejből tudom a cégnevet és a címet, legalábbis gondolom..


#4 igen tudom, de az nem az én bajom :D

2015. nov. 29. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlat azt mutatja, ha egy kisméretű papírra le van írva, vagy esetleg rá van pecsételve, egyszerűbb az élete a pénztárosnak. Főként, hogy van valami idegen szó a névben.
2015. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos, ha megkerdezed a fönöködet, hogy pontosan milyen nevre es cimre kerj szamlat. Dolgoztam olyan cegnel, amit mki csak XY kft-nek ismert, a szamlara viszont egy ketsoros nevet kellett irni, maskepp nem fogadtak el, es röviditeni sem lehetett akarhogyan, csak ahogy ök megadtak. En is azt csinaltam mindig, amit egy korabbi hozzaszolo irt, kinyomtattam egy kis cetlire, es ha fizettem, odaadtam, hogy erre a cimre kerek szamlat.
2015. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor majd elkérem a főnöktől a cégnevet :)
2015. nov. 29. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az baromi égő, hogy nem tudod a céged teljes nevét...
2015. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem égő, mert majd januárban kezdek szóval még csak ott sem dolgozom jelenleg! Csak előre tudni akartam, hogy mik a teendők.
2015. nov. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!