Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben a...

Várható a közeljövőben a magyar adórendszer teljes reformja? Vagy meddig lesznek még kifosztva a munkások az 50 %-os adóékkel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Gondolom most nem dolgozol sehol, semmit hogy ennyi felesleges időd van. Szánalmas vagy.
2015. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na mivan Balàzska? Új nèv megint? Miért nem iszod le magad inkább mintsem itt rontod a levegőt? De màr biztos hogy elmebajos vagy, normàlis ember nem kèrdez meg több szàzszor ugyanazt, ha többször is kapott màr korrekt vàlaszt. Keress fel egy pszichológust sürgősen. Vagy pszichiátert mert nàlad valami nem tiszta a fejben az biztos.
2015. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem valakivel kevertek, nem Balázs a nevem.


A kérdésre válaszoljatok lécci!

2015. nov. 29. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Az élőmunkát valóban indokolatlanul magas adók terhelik, nem véletlen a szürke és fekete foglalkoztatás kiugróan magas aránya.

Hogy lesz-e reform, és mikor, hát 2018-ig nem valószínű, aztán meg a Jóisten sem tudja, mi lesz.

2015. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Miben lenne jobb a helyzted, ha 50% helyett világrekord 25% lenne az adóék? 70 helyett 105-öt keresnél. Abból szerinted meg tudnál élni? Szerintem annyiból is lehetetlen. Egyszerűen az emberek a minimálbérre hitelesítik magukat, és szarnak arra, hogy többet keressenek. Mármint a nyavalygáson kívül.
2015. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

" 70 helyett 105-öt keresnél. Abból szerinted meg tudnál élni? Szerintem annyiból is lehetetlen."


Igen, meg tudnék.


De ha szerinted is lehetetlen megélni ilyen alacsony fizetésekből, normális hogy emberek milliói keresnek ennyit?

2015. nov. 30. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Normális, hogy azok ennyit keresenek, akik nem tesznek semmit sem, hogy jobb legyen nekik.
2015. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
28%

"De ha szerinted is lehetetlen megélni ilyen alacsony fizetésekből, normális hogy emberek milliói keresnek ennyit?"


Nem normális, de az sem normális, hogy az 1+1x0 feladatot emberek milliói nem tudják kiszámolni. És a két halmaz metszetének a számossága közel azonos az egyes halmazok számosságával.

2015. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én ki tudom számolni, majdnem 100 % os lett a matek érettségim és mégis minimálbéres melós vagyok


ennyit erről.

2015. nov. 30. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:

"De ha szerinted is lehetetlen megélni ilyen alacsony fizetésekből, normális hogy emberek milliói keresnek ennyit?"


Szerinted akkor normalis, hogy azok a milliok csak megelnek valahogy? :D

2015. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!