Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hirdetem a lakásomat,...

Ha hirdetem a lakásomat, megteheti egy ingatlanos, hogy ő is hirdeti, csak még drágábban? Hogy lehetnek ennyire élősködők?

Figyelt kérdés

Feladtam hirdetésre a lakásomat,ki is írtam oda,hogy ingatlanosok nem érdekelnek.

Majd megtudom,hogy több ingatlanos is kérdezés nélkül elkezdi hirdetni a lakásomat,persze több százezer forinttal drágábban! Ezt meg lehet tenni?

Felfoghatatlan.



2015. dec. 2. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Van rá példa...

Jelentkezz be nála érdeklődőként. Jó kis szituk születhetnek belőle.:-))

2015. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Eladni úgysem tudja nélküled.

Telefonálj rájuk, hogy szedjék le, és nem használhatják a fotóidat, ha zavar a dolog.

2015. dec. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Nem tökmindegy? Még nyerhetsz is rajta!


Egyrészt el nem tudja adni nélküled.

Meg se tudja mutatni nélküled.

Ha hozna komoly érdeklődőt, alkupozícióban vagy, mert előre nem írtál alá vele semmilyen jutalékszerződést.

2015. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Alapvetően sok az eszkimó, kevés a fóka. Kis reál "szakirodalom" egy olyan szakterülethez, amit szinte bármikor bárki elkezdhet kényszer vállalkozóként:


[link]


Nem feltétlen fog potenciális ügyfelet szerezni magasabb áron, mivel nélkülük is, olcsóbban is jól tud pörögni az adásvétel.

2015. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nèlkülük vagy 5en jelentkeztek egy hèten belül. Csak nyos okok miatt eddig nem adtam el, de most újra hírdeteni fogom, csak ki kène találni,hogy írjam bele a Nincs joguk ahhoz h kèrdezès ès beleegyezès nèlkül ők is hírdetik a sakát profitjukra.
2015. dec. 2. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

A fotók használatához, ha Te készítetted, engedélyt kellene kérniük.


Szerzői jogokra hivatkozva töröltetheted a hirdetésüket.

2015. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!