Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta ponton vett már át...

Posta ponton vett már át valaki csomagot? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Több webáruház ingyenes Posta Pont átvételt reklámoz az ünnepekre. Láttam a Posta Pont honlapot, de nem tudok kiigazodni rajta. Tehát úgy működik, hogy online vásárláskor kapok egy visszaigazoló emailt, hogy mikor mehetek érte. Bemegyek a postára, odamegyek ahhoz a részhez ahol a csomagfeladással szoktak foglalkozni, megmondom a csomagszámot, igazolom magam a személyivel és kiadják a csomagot és csak a termék vételárát fizetem ki? Tehát nem kell hozzá se bankkártya, se sms kód és nem box-okba van eltéve amit kóddal kell nyitni, hanem egyszerűen oda adja a postán dolgozó. Szóval olyan mintha a Relay újságos trafikba rendeltem volna a csomagot, csak annyi a különbség, hogy most a posta pulton adja át a kiszolgáló? És nem kell itt sem semmilyen plusz tárolási díjat fizetni?

2015. dec. 2. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van: teljesen Pont-osan leírtad, hogy működik :-) Tulajdonképpen ugyanaz, mint a Postán maradó csomag.
2015. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, és nincs tárolási díj.
2015. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!