Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogyan tudnám visszacs...

FONTOS! Hogyan tudnám visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy regisztráltam a tesz-veszen de nem tudtam,hogy fizetni kell,meg számlát küldenek,meg ilyesmi...

Hogy tudnám vissza csinálni,hogy ne legyen érvényes a regisztrációm???S E G Í T S E T E K!!!(14/L vok!!!)Előre is köszi!!!


2010. márc. 22. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A sima regisztrációért semmiféle díjat nem számolnak fel, valamit félreértettél. Én is regisztráltam kb. két éve, sosem küldtek még számlát, igaz, nem is vártam, hiszen nem indítottam aukciót.
2010. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Regisztrációért szerintem nem kell fizetni Én is regisztráltam régebben de még nem kaptam számlát Úgy tudom csak akkor kell fizetni ha aukciót indítasz
2010. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!