Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emagról rendeltem egy...

Az emagról rendeltem egy házimozi rendszert még múlthét pénteken, most vasárnap van. Mi tart ennyi ideig és kb mikorra várhatom hogy kiszállítsák?

Figyelt kérdés
írtam már nekik levelet amiben azt írták, hogy majd értesítenek a szállításról.

2015. dec. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nov. 28 Black Friday volt, amikor rengeteg megrendelést kaptak - nyilván még nem érték utol magukat+ Karácsony előtti csúcsforgalom van. Hogy mikorra várhatod, azt sajnos nem tudjuk megmondani - csak ők tudnák...
2015. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Karácsony előtti hét van ember, boldog-boldogtalan rendeli meg a műszaki holmikat.
2015. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
megkaptad már?
2015. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még most sem, de felhívtam őket azt mondták jövőhét elején kihozzák. Hát kíváncsi leszek...
2015. dec. 18. 07:51
 5/6 anonim válasza:
nekem is hasonló a történetem.csak laptopal. szerintem karécsony elött már nem kapom meg.pedig direkt nem a nagy leárazásból választottam,hanem utána.de igy se semmi. karácsony után pedig már nekem nem fog kelleni....igy ha esetleg kihozzák hozhatják azárát is vele:)
2015. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két hét után rájöttek, hogy nincs készleten és nem is tudják, hogy mikor lesz belőle. Köszi emag.
2015. dec. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!