Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Shtock képek, és más pénzszerz...

Shtock képek, és más pénzszerzési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Shutterstock ra regisztráltam de nem jó,mivel nem fogadták el a Szerbiai személyimet,tudom ilyenkor útlevelet kell mutatni, de az nincs.



Esetleg ismertek egyéb ilyen oldalakat amin lehet képekkel pénzt keresni ? Nem muszáj száz ezreket akár 1000 ft is jó havonta az se gond ha 30 ft-ot kapok 1 képre.vagy kevesebbet.


Angol tudásom elég gyenge,de megértem a könnyebb dolgokat,ahogyan shutterstock on is.

Esetleg ha kapok választ,szívesen fogadnánk egy kis útba igazítást is,az oldalal kapcsolatban .


Előre köszönöm válaszokat,és szívesen hallgatok meg más lehetőségeket is !



#pénzkeresés #munka #online #kép #szerkesztés #pénz #Illusztráció.Pénzszerzés
2015. dec. 14. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Van Shutteren kívül sokféle stock-oldal. Ilyen pl. a Depositphotos, Istockphoto, Fotolia, 123RF. Ezekről olvastam a legtöbbet, én is még csak most kezdtem ezt a dolgot. Elsőként Shutterstockra regisztráltam, aztán jöhet a többi is :)
2016. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oda kell jó angol tudàs ?
2016. márc. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!