Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gazdag emberek. Ti hogy...

Gazdag emberek. Ti hogy lettetek gazdagok? Vállalkozók vagytok?

Figyelt kérdés
mit szoktok csinálni? mindig utaztok?

2015. dec. 15. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
No offense, de valószínűleg nem ezen az oldalon tengetik a szabad idejüket.
2015. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Így van a gazdag emberek le se szarják az ilyen oldalakat. Persze mindjárt jelentkezik majd egy pár multimilliomos, aki megcáfol:)
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Előbb definiáld, hogy mit értesz gazdag embernek.


Ha valaki havi nettó 500k-t keres az már gazdag? Szerintem például nagyon nem, az országban mégis van egy masszív tömeg, aki számára már bőven.

2015. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Gazdag emberek nem járnak ide, ők ilyenkor masszíroztatnak:) Rendes munkával gazdag senki nem lehet, csak ha trükkel lenyúlja a javakat, amelyeket a szegények kemény munkával megtermeltek.
2015. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
#4: Ezt komolyan is gondolod vagy csak trollkodsz? Annyi ezen az oldalon a hülye, hogy nem tudom eldönteni.
2015. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, hogy mi számít neked gazdagnak.

Nem vagyok vállalkozó, egy banknál dolgozom. A fizetésemet nem szeretném elárulni, maradjunk annyiban, hogy 500 felett van.

Van sportkocsi, családi ház, megtakarítás. Szabadidő viszont kevés, sok a túlóra és a stressz.

9 évet tanultam felsőoktatásban és rengeteget dolgoztam, hogy eljussak idáig.

2015. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Van a vendégeim között pár gazdag ember, akinek egy 20 milliós ferrári aprópénz.


Mindegyikük vállalkozó. Alkalmazottként mindig is bérrabszolga leszel, vihetsz te haza akár 2 milliót is nettóban.

2015. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

"akinek egy 20 milliós ferrári"


20 milláért max egy jó öreg használt ferrarit kapsz ;) annyira azért nem gazdag az ügyfélköröd akkor :P

2015. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

19:29


A Ferrarik olyan 70-80 millió Ft körül mennek, látszik hogy mennyi fogalmad van a dolgokról kedves nagyot mondó.

2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy a tehetősebb emberek miért ne használhatnának egy ilyen oldalt, mint a gyakori. :D A kérdésre válaszolva, rengeteget örököltem. Földeket, házakat. Van, amit eladtam, van, ami bérbe van adva. Vállalkozó vagyok egyébként, az eladott ingatlanokból szerzett pénzt befektettem. Nem utazok mindig, de sokat. Mit szoktam csinálni? Nagyon változó, de többnyire ugyanazt, mint te. Találkozom a barátaimmal, a párommal vagyok, elmegyünk bulizni, néha szinhaz, opera, stb.
2015. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!