Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » YouTube miért ne lehetne ezt?

YouTube miért ne lehetne ezt?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy a videókkal lehet pénzt keresni csak nem Magyar országon .Értem hogy kevesebbet és a nézettség meg hogy kevesebb a lakos mint egy Amerikában.

De akkor csak egyszerűen nem a magyar közönséget kell megcélozni.Attól hogy magyar országon vagyunk külföldről is megnézhetik a videóinkat ha olyan ami érdekli őket .Szerintetek van értelme ?



2015. dec. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, nézni fogják kismillióan az angol nyelvű videójáték-végigjátszás videóidat!
2015. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves első válaszló

remélem is mivel a minecraft ne játca ki magát egyedül

gondoltam felteszem ahogy végigviszem pár 1000 dollár biztós bejőn belőle .az nem baj hogy még nem vagyok 12 ugye mivel kellene a pénz a barátnőm megköveteli

ui köszönöm hogy válaszltál a kérdésemre feliratoznál a csatornámra ?

2015. dec. 15. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Strikeolnak össze vissza. Ok nélkül is. Más pénzkeresési módszert válassz.
2015. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1000$ kb 1 millio Amerikai(US) nézettség, amit egyáltalán nem nehéz elérni.

Persze ha felteszel egy egyszerű minecraft gameplayt nem hiszem,hogy 10-20nál többen megnéznék.

Olyant kell ami érdekes és ebből sokat.

Eleinte lassan fog indulni a nézettség,de hónapok,évek kérdése és beindul ha jól csinálod.

Amivel szép összegeket lehet keresni.

[link] ...

És ez nem is nagy nézettség, gondoljunk csak bele mi lenne ha mondjuk 5x ennyien néznének havonta.

Persze a befolyt összeg után adózni is kell,én jelenleg KATA rendszerben vagyok.

Csak ne magyaroknak videózz mert 1000 magyar megtekintés kb 20cent, Amcsi nézőknél ez 5x több.

Ha elkezded sok sikert.

2015. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
JAJ a minekraftos dolgok csak vicc az elsőnek reméltem hogy leesik
2015. dec. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!