Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinéztem egy festina órát,...

Kinéztem egy festina órát, magyarországon 60 ezer, ezért utánakerestem amazonon és ott 140 dollárért van most fenn, az ugye 40 ezer körül van, ingyen hajózás. Kérdés az lenne hogy mennyi lenne a végösszeg a vámmal, adóval együtt?

Figyelt kérdés
mert ha pár ezerrel lenne csak olcsóbb,akkor nem várok,megveszem itthon.

2015. dec. 15. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan rendelnéd.
2015. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ingyen hajózás?? :)))
2015. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

itt nem irja de ez az óra lenne az

2015. dec. 16. 10:09
 4/8 A kérdező kommentje:

meg kinéztem egy thomas earnshaw orat is

[link] itt az all hogy usa.onnan mennyi lenne ha mondjuk 130 dollárért is láttam?

2015. dec. 16. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:

free shipping = ingyenes szállítás


ship=hajó, ezzel keverhette

2015. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy itt a free shipping ingyen szallitas,de az ora vegosszege erdekelne,hogy mennyi a vammal es afaval egyutt
2015. dec. 16. 11:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebay-on is megtalaltam 47ezer ft lenne es ingyen szallitas.ausztriabol jon az ora.kicsit keverem hogy mi van ilyenkor? Most akkor mennyi lenne a vegosszege? [link]
2015. dec. 16. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Európai uniós országból jön akkor nincs vám, áfa. Ha más, pl USA akkor számolj 27% áfát rá és esetleg pár % vámot, de igazán az áfa a fájdalmas.
2015. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!