Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltam a Vaterán egy...

Vásároltam a Vaterán egy könyvet. Kifizettem, megkaptam. Most szeretnék értékelést késziteni az eladóról, de nem tudom hogyan kell. Segitene valaki? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
jobb felső sarok: személyes menü: értékelés leadása
2015. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már eleve nem tudok rámenni az illető oldalára. Az emailekben, amit a vaterától kaptam már semmi utalás nem található az adataira.Hogy találom meg magát az illetőt, akitől vettem a könyvet?
2015. dec. 17. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan az email, amit a vásárlásról kaptál a Vaterától, akkor azt egy kicsit lejjebb kell görgetni és ott van, hogy_

Házhoz visszük!

Hasznos információk és még lejjebb:

"Értékelésre váró tranzakcióit a Fiókom > Értékelések > Nem értékelt menüben találja meg. "


Itt rá is tudsz kattintani a nem értékelt-re és rögtön behozza, ahol értékelni tudsz.


Azonban, ha regisztráció nélkül vásároltál (egyedi azonosító számmal), akkor nem tudsz értékelni :-(

2015. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos regisztráció nélkül vásároltam. Utólag regisztráltam, de már mindegy ezekszerint. Köszönöm szépen a válaszodat.
2015. dec. 17. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha utólag regisztráltál, akkor talán próbáld meg a vatera oldalán jobbra fent van egy olyan, hogy személyes menü, ha erre rákattintasz, akkor be tudsz lépni a fiókodba. Ott próbál meg megkeresni a vásárlások fül alatt vagy a Fiókom - Értékelések - Nem értékelt fül alatt, hátha ott van
2015. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végigbogarásztam mindent, sajnos nem találok sehol semmit. Igy jártam. Köszönöm mégegyszer a segitséget.
2015. dec. 17. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2015. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!