Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok reklamálni?

Hol tudok reklamálni?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem kaját netpincérről. És 20.000fossal fizettem. Az oldalon be kell jelölni ha valaki nagy címlettel akar fizetni, de én nem tettem, mert nem tudtam hogy nincs apróm. Amikor megnéztem, akkor felhívtam az éttermet, hogy nekem csak 20ezresem van és mondták, hogy ok. Viszont a futár csak 10.000ft-ból adott vissza, hideg volt siettem, nem figyelem. A futár száma megvolt és felhívtam, de ő tagadta. Na most mi van? Beszéltem az étteremmel is, azt mondták, hogy beszélnek a futárral. Bebizonyítani nem tudom, max annyi van mellettem, hogy szóltam nekik, hogy 20-asom van. De ez nem sok. Nem 10.000ft miatt problémázok, mert nem nagy összeg, de akkor is.
2015. dec. 18. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!