Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha jófogáson akarok föltenni...

Ha jófogáson akarok föltenni valamilyen használt cuccot, azért nekem kell valamit fizetnem? Vagy esetleg tagsági díj vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre nem kell fizetned, csak ha megújítod (úgy tudom). Ezt úgy szokták kiküszöbölni, hogy elindítják új aukcióként ugyanazt.
2015. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köffi
2015. dec. 19. 11:38
 3/4 Sanyi1989 válasza:
A jófogás egy undorító pénzéhes népségből összeállt csapat, akik ügyesen lopják a szegény ember pénzét , személy szerint jó tapasztalatot nem tudnék megemlíteni, !Csak rossz tapasztalatom van, mind az oldal üzemeltetőivel , mind az egész hányás kezelhetetlen felületű , érthetetlen weboldallal kapcsolatban! Rákeresel mondjuk BékésMegye területén lévő hirdetésekre , és kapásból jönnek a pl: hajdú bihar megye meg sbt zagyvaságok! A hirdetés feladásról meg csak annyit dióhéjban, hogy idegösszeomlás nélkül nem nagyon lehet egy szimpla rövid hirdetést feltenni , mert mindenhol beleköt az oldal! Ma pl 2 hirdetést szerettem volna felrakni , mind a kettőt 2x is megpróbáltam ,de nem sikerült! Ennyit a vacak , nem egyszerű embernek kitalált rendszerről !!! Hol vagy olx??
2016. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott, a Jófogásban... :D Mivel a Jófogás megvette az OLX-et.
2016. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!