Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok részletes infot adni a...

Tudtok részletes infot adni a Ritter András Akadémiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Állítólag online pénzkeresési lehetőséget biztosít. Sok infot nem találtam arról, hogy igaz e.

2015. dec. 20. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ordas kamu, senki ne dőljön be.
2016. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Első válaszoló honnan tudod hogy kamu? Kifejtenéd részletesen ha ismered közelebbről? Vagy csak feltételezed hogy kamu vagy tapasztalat?
2016. jan. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezek a lehúzós oldalak mind egy kaptafára készülnek, hasonló a stílusok, sokat láttam már. Ez persze nem véletlen, ezek felépítése is tudomány. Lehet napi 20-40-60-80 ezer forintot keresni, de nem így.


Sajnos ezek a csalók kihasználják az ember jóhiszeműségét, utolsó szalmaszálat lengetnek be, aminek sokan bedőlnek.


Ők persze megkeresik a fenti összeget így simán.

2016. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zsoltyngy válasza:
Na es mi az amivel lehet napi 20, 30, 40e ft-ot keresni?
2016. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Legyen egy-két festőbrigádod, vagy érts az SAP-hez.


Például.

2016. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zsoltyngy válasza:
Mondjuk IN tiME.
2016. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ezt a Ritter András aláirási véleményt találtam egy Webgalamb ügyhöz. Több Ritter András is található a neten, jó lenne, ha a többiek elhatárolódnának.


Remek, jól használható, remélem a fejlesztés nem áll le, vannak jó ötletek...

Ritter András - Rezon Iroda Kft. - www.konyveles.org

2016. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anette2320 válasza:
100%
Én tapasztalat gyanánt annyit tudnék mondani, hogy szépen elvédik a dolgokat. Ahol én láttam a cikket egyből elolvastam a kommenteket. Persze minden komment helyesen van írva amit most nem oltásnak szánok de ilyen cégeknél mindig vannak "beépített kommentelők".Viszont egy komment úgymond nem nyalta ki a cég seggét ...ő csak szimplán leírta hogy fizetni kell valamennyit mint befektetés. Nem foglalkoztam vele egy ideig majd megint rábukkantam ugyanide. Persze ez a komment valahogy eltűnt. Hát én nagyon kiváncsi voltam erre. Jenetkeztem. Másnap fel is hívtak abszolúlt nem tapasztalt ügyintézők. Elhadarta miről van szó... Persze a kis szaknyelvén (Tőzsde nyelven) Rákérdeztem hogy önköltségem van-e? ŐŐŐŐŐŐ nyitni kellene egy számlát és ráutalni a pénzt ! Erre reagáltam hogy tárgytalan. Olyan munka nem munka ahol te fizetsz! ARANY SZABÁLY
2016. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Köszönöm! Nagyon kilóg a lóláb, talán mégis bedőltem volna, hiszen kapzsinak sem kell lenni egy nagy ajánlattól való elszédüléshez. Szóval úgy gazdagodik, hogy én utalom a pénzt, és még sok más ostoba.

Az akadémiát kommentelők is felébreszthetnek, szinte kifiguráz azzal, hogy egyikük Gazdag helységben lakik. Na, szép. Edd a habot, ostoba, kiáltanak rám.

2016. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A most futó hirdetésbe, az oldalon az összes fénykép hamis, internetről letöltött. Nem azokat ábrázolja, akik alá vannak írva. Ritter András sem az természetesen. Viszont az ilyen átveréseket már megszoktuk, a fogyasztószereknél is, úgyhogy ez nem új. A sok menü egyike sem arra mutat, amire hivatkozik (DIVAT), ebből mindig lehet tudni, hogy hamis oldalon vagyunk.


Ha valaki rájön annak módszerére, hogy miként kereshet havi 2-3 millió forintot könnyen, akkor vajon azt meg akarja osztani az egész világgal?


Megmondom itt ki keres rajta (de remélem nem ennyit): aki az oldalt üzemelteti. A gond az, hogy az emberek kifizetik az összeget, aztán rájönnek az átverésre, fórumokon írogatnak "feljelentem, ma megyek a rendőrségre". De soha nem jutnak el oda, lenyugszanak, belenyugszanak, nem tesznek feljelentést, szégyelik is, meg a Magyar ember elég lusta is. Szóval ezért működik ez. Maximum itt siránkoznak azok, akiket átvertek, és ebből jól megél az oldal.

2016. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!