Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy nem...

Mennyire normális, hogy nem engednek el szabira két ünnep között?

Figyelt kérdés
Közigazgatásban dolgozok, és ezt pénteken közölték. Az ok: túl sok vezető lesz szabadságon, ezért nekünk gürizni kell. Még 31.-én is este 22ig! Csak innen 60 km-re mennék a Páromékhoz. Más is jár ebben a cipőben?

2015. dec. 21. 11:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van még 7 db szabadnapom.
2015. dec. 21. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A szabadnapok egy részével gazdálkodhat a munkavállaló szabadon, a többit a munkáltató dönti el, mikor adja ki. Viszont az idei szabadságokat az idei évben ki kellene adni, bár itt is van valami kibúvó.
2015. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Még a közigazgatásban sem ugyanazt csinálja egy vezető, mint a sima dolgozó. Általában a munka érdemi része a dolgozóké. Ahol dolgozom, állami hivatalban, sok éve most először ott is sok dolgozó bent lesz a két ünnep között. És 31-én is.

Ez az eredménye a durva létszámcsökkentésnek.

2015. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális ha indokolt. Én az előző munkahelyemen az éves zárás miatt minden évben dolgoztam szilveszterkor is, bár nem 22 óráig.
2015. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Harmadik! Nekem ez az első évem itt!

Gondolom nálatok is megy most a szitkozódás... Rég lebeszélt programok a párotokkal, családtagokkal, stb.


Az meg a másik, hogy ilyenkor az átlagembernek nagyon nehezésre esik dolgozni, meg odafigyelni.


Utolsó! Akkor te kereskedelemben dolgozol, az megint más!

2015. dec. 21. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közigazgatásban legalább a szabadnap és szabadság közt illene tudni különbséget tenni...
2015. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted csak a kereskedelemben van éves zárás???
2015. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Itt a köztisztek mennek szabadságra és mi külsősök csináljuk az év végi zárást. Nekem is van egy rakat szabadságom, de nem nagyon érdekel senkit se.
2015. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
normális, sok helyen :(
2015. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

"Közigazgatásban legalább a szabadnap és szabadság közt illene tudni különbséget tenni..."


Mi a különbség?

Nálunk a cégnél simán annual leave a neve, rákattintok, beállítom a dátumot, a főnök is rákattint, oszt megyek szabira :D

2015. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!