Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova irjak panaszt, ha vettem...

Hova irjak panaszt, ha vettem egy ruhát és nem adtak blokkot és hibás az áru de nem cserélik ki mert nincs blokk?

Figyelt kérdés
gyermekem feldugott az orrába egy franciadrazsét miközben fizettem és mindig észreveszem ha nem adnak blokkot d emost sajnos nem mert nem arra figyeltem.
2010. márc. 23. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
ejnyebejnye, ezek a gyerekek... nem tehetsz semmit.
2010. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és egyéb esetben, ha megvan a blokk , 3 napon belül kötelesek visszadni a pénzt?vagy már nincs ilyen?
2010. márc. 23. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Utólag nem tudsz reklamálni, mert nem tudod bebizonyítani, hogy nem kaptál blokkot. Akkor kellett volna rögtön szólni. Máskor ne vigyetek magatokkal franciadrazsét a boltba!:)
2010. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a három napos szabályra sokan hivatkoznak, de nincs ilyen a törvényekben. Az, hogy visszaveszi az árut, pusztán az eladó fél jóindulatán múlik.
2010. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem, hogy van olyan hogy szavatosság. Utána kéne nézni...

De evvel se tudsz semmit tenni blokk nélkül.

2010. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!