Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20-25 közöttiek, mikor mentek...

20-25 közöttiek, mikor mentek csajotokkal/pasitokkal Wellness hotelbe ki milyen arányban állja a költségeket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Normàlis partnerek esetèben 50-50%. Bàr sok mai hölgyemèny azt hiszi hogy csak a fèrfinek kell fizetni.
2015. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
50-50, de volt olyan barátnőm aki elvárta hogy én fizessek mindent. Vele nem mentem ilyen helyre.
2015. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
kb 60-40 :)
2015. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez attól függ.


1. Ha mindkét fél dolgozik: 50-50%


2. Ha az egyik fél dolgozik: akkor a dolgozó fél fizetheti, de csak akkor, ha ez nem a másik fél "elvárása", hanem ő szeretne kedveskedni vele

2015. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

attól függ.


Ha meglepetés az asszonykának, akkor én állom az egészet.


Ha közös elhatározás, akkor felesben fizetjük.

2015. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 50-50 %-ban fizettük.


Nem lakunk együtt,így ez a legjobb megoldás.


Ha meglepi az más kategória.


De rosszul vagyok attól amikor azt mondják hogy mindent a pasi fizessen...meg a lófa--szt!

2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kereset aránya is számít. Ha én 1 millát keresek, de a csaj csak 100 ezret, akkor vagy nem tudunk elmenni egy normális wellness hotelbe, vagy rámegy a fizetése az 50%-ra. Persze ilyen felállásban a felek érettségétől és a kapcsolat komolyságától függően érdemes átgondolni, hogy mennyire hajtómotorja a kapcsolatnak a nagy fizetéskülönbség? (hogy finoman fogalmazzak)
2016. jan. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel házasok vagyunk, közös kasszából megy. :D De házasság előtt pedig felesben fizettünk akkor is minden ilyesmit.
2016. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rengeteget jártam wellnessbe meg nyaralni az exemmel. Orvosi mellett nem volt időm dolgozni, ő viszont idősebb volt, már nem tanult, és jól keresett, így természetes volt hogy az összes wellnesst, éttermet, kirándulást 100%ban ő fizeti. A nyaralasokat fizettük 70-30 arányban, mert ilyenkor a szüleim beleadtak egy keveset. Nem volt ebből sosem semmilyen problema, a szakitaskor sem lett a fejemhez vágva az évi 4 wellness, a két nyaralás meg a kB 20 étterem. Nyilván ő nem akart egyedül síelni, vagy ettermezni, ha meg nekem nincs ezekre pénzem akkor 2 választása van: vagy nem megyünk sehova, vagy fizet helyettem is.

Új kapcsolatomban már máshogy megy, mindketten végzősek vagyunk az orvosin, nem sok extra program van, ha van is pl mozi vagy valami vacsi, felesbe megy.

2019. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!