Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal fiókomon elírtam...

PayPal fiókomon elírtam valamit, és most nem enged vásárolni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár hónapja regisztráltam PayPal számlát, hozzáadtam a Maestro kártyámat,és kétszer is sikeresen vásároltam már vele. Most a legutóbbi vásárlásomnál (Steam) problémát észlelt a rendszer, és kérte, hogy ellenőrizzem a kártyát. Felmentem PayPal-ra, és a kártya változtatásnál (Edit) észrevettem, hogy a CSC-kódot nem írtam be (mint kiderült, be volt írva, csak editálásnál újra be kell írni). Beírtam a kódomat, de az egyik számjegyet elgépeltem, és a rosszat mentette el. Később, mikor vásárolni akartam, (Humble Bundle) visszadobta a kártyámat, egy irreális hibaüzenettel (túl sokszor próbáltam vásárolni egy adott időn belül, ezért visszadobták a rendelésem.). Rájöttem, hogy akkor rosszul írtam be a CSC-t, és megpróbáltam kijavítani, de ugyanaz a hibaüzenet fogad, pedig most már minden adatom 100%-ig pontos, a kártyám is már rég vissza lett igazolva. Ha valaki tudna segíteni, akkor nagyon megköszönném!

2016. jan. 1. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!