Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyertem a licitet,...

Ha megnyertem a licitet, akkor mennyi időm van hogy megrendeljem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért licitálnál olyan termékre, amire nincs pénzed?
2016. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nincs rá pénzem. Nyilván nem fogok olyanra licitálni... De mivel nekem még nincs bankkártyám,ezért egy ismerősöm szokta nekem megrendelni,én meg kifizetem neki. Viszont ő csak jövő héten lesz elérhető.
2016. jan. 5. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az ismerős jelenleg netközelben sincs? Mert például te befizetnéd a számlájára az összeget, ő meg úgyis neten intézi a dolgokat. De amúgy bizonyára az eladó is hajlandó várni egy pár napot.
2016. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs netközelben. A licit pedig páróra múlva jár le. Ezért voltam kíváncsi arra hogy meddig szoktak várni rá hogy átutalja a vevő a pénzt.
2016. jan. 5. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor talán írj az ELADÓNAK egy e-mailt, és vele beszéld meg, ne velünk, vadidegenekkel.
2016. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ÚRAMISTEN -.-

Úgy tűnt veletek akarom megbeszélni? Nem azért van ez az oldal hogy kérdezni lehessen dolgokat? Valószínű hogy nem veletek vadidegenekkel fogom ezt megbeszélni,de szerintem azért megkérdezhetem hogy általában mennyit szoktak várni.

2016. jan. 5. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ebay-t nem tudom, ott mennyire türelmesek az eladók, de én a Vaterán 1 hétig simán várok - főleg, ha ELŐRE jelzi a vevő (de ha nem, akkor is...)
2016. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A licit megnyerése után nem kell a terméket külön megrendelni. A licit megnyerésével a Polgári Törvénykönyv szerint a terméket megrendelted. A licit leírásában általában megtalálható az eladó kérése, hogy hány nap alatt várja a vételár kiegyenlítését. Ha megkéred emailben, vagy sms-ben hogy egy hét késéssel fogsz fizetni, legyen már türelme kivárni, nem hinném hogy elutasítana.
2016. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nyertél liciten,akkor kikell fizetni nem meg rendelni!Ha sokáig huzod,akkor majd fogsz kapni 1 figyelmeztető szöveget,ami a termék alá lesz illva,h meddig van lehetőséged kifizetni,ha túl léped buktad
2016. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!