Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha fizetés előtt kilépek...

Ha fizetés előtt kilépek diákszövetkezetből, akkor megkapom a pénzemet kilépéskor, utána utalják, vagy csak a következő hónapi utalásokkor?

Figyelt kérdés
10-én utalnak, kb. 2 hét múlva fogok kilépni tőlük, de már dolgoztam és még fogok is januárban. Azt a pénzt mikor kapom meg? Nem vagyok ilyen anyagias, csak nyelvvizsga jelentkezéshez kellene, és tudni szeretném, hogy kalkuláljak.
2016. jan. 6. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*Havi, bocsi, nem tudom, ezt hogy sikerült :)
2016. jan. 6. 09:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a pénz hozzáadódik a januárban megkeresett pénzedhez, és a februári 10-i fizuval fog megérkezni. Legalábbis nálam így volt a Melódiáknál.
2016. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóbiás Péter válasza:
szia igen meg kapod én a melódiáknál voltam vezető mindenféleképpen meg fogod kapni
2016. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pl nem kaptam meg, szépen elfelejtették, hiába jártam a nyakukra. Szintén melódiák
2016. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!