Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Városközpontban lévő, de...

Városközpontban lévő, de emeleti lakás eladása esélytelen?

Figyelt kérdés

A helyszín Pécs. Tényleg abszolút a város szívében van a lakás, minden csak egy köpésre van, összes buszmegálló is itt van a közelben, pillanatok alatt el lehet jutni bárhova, el lehet intézni és be lehet szerezni bármit.


Hátránya mindössze annyi, hogy emeleti, és hogy nem a legjobb a szobák elosztása (egymásba nyílnak). Ez a kettő együtt már olyan súlyos hátrány lenne, hogy reménytelenül lenullázza a központi fekvés előnyeit? Csak mert bár már jó egy évtizede próbáljuk elsütni, ezalatt még érdeklődő is alig volt egyáltalán, talán ha három összesen, és akkor még lehet, hogy sokat is mondtam. (Holott még kimondottan olcsón is kínáljuk a környező lakások áraihoz képest, és egyezkedésre is nyitottak vagyunk.)


Mit csinálunk rosszul? Vagy tényleg ennyire reménytelen lenne a helyzet? Ennyire súlyos ez a két hátrány, vagy pedig ennyire nulla az érdeklődés Pécs iránt?


2010. márc. 26. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy egymásba nyílna, nem akkora hátrány, ha valaki megveszi, általában felújítással kezd.

Általában véve nem nagyon lehet ma lakást eladni szerintem...

2010. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!