Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok gepelo.hu -n...

Tapasztalatok gepelo.hu -n található munkalehetőségekről?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A honlapot senki nem frissítette 2012 óta. Szerintem felejtsd el!
2016. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt beregisztráltam, de sosem dolgoztam nekik egy percet sem.

Valószínűleg még működnek, mert heti 1-2 levelet küldenek, hogy új munka érkezett. Az elején próbáltam rácsapni, de valami mindig gyorsabb volt. Mostmár olvasatlanul törlöm a leveleket, mert nem nincs leiratkozás + elfelejtettem felhasználónevem, jelszavam.

2016. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer dolgoztam nekik, mikor az alkotmányt frissítette a kormány. Éjjel-nappal pötyögtem, kerestem vele 44ezer forintot, amit szépen lefeleztek mindenfélére hivatkozva, így végül megkaptam 22ezret.

Még jó hogy fent vagyok egyéb oldalakon is, amik rendesen fizetnek, és nem vonnak le ennyit, mert ebből nem tudnék megélni. De egynek nem volt rossz.

2016. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!