Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van biztonságos utánvételes...

Van biztonságos utánvételes futár szolgáltatás? Olyan érdekellne ahol vigyáznak a csomag épségére és fizetés előtt engedik megnézni.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 50 ezer Ft os műszaki cikket,és valahogy bebiztosítanám magam hogy azt fizessem ki amit kértem. Tisztába vagyok vele hogy idegentől vásárolni utánvétellel zsákbamacska,de nagyon kecsegtet a dolog hogy féláron megkaphatom amit szeretnék.
2016. jan. 10. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem ÉRTÉKELÉSekkel rendelkező eladótól vennéd, én nem tenném, illetve személyes átvétellel. Tudom, ha messze van, akkor már nem olcsóbb...

DE! tegyük fel, a futár épségben odaszállítja, Tegyük fel 8nem szokták, mert mindig rohannak) megvárja, amíg kibontod, megnézed , épségben van. ÉS? Mivel műszaki cikket rendelsz, azt egészen biztosan nem fogja kivárni a futár, amíg a cucc minden funkcióját kipróbálod.


Természetesen lehet becsületes az eladó, de a becsapások mind-mind erre alapoznak: "de nagyon kecsegtet a dolog hogy féláron megkaphatom amit szeretnék"


" valahogy bebiztosítanám magam hogy azt fizessem ki amit kértem" - ezt csak sok értékeléssel rendelkező eladónál tudod valamennyire bebiztosítani.

Gondolkodj el azon, hogy veszel valamit 50 ezerért, ha szerencséd van, jól sikerül, ha nincs szerencséd, akkor "kidobtál" 50 ezer ft-ot.

Nem vagyok gazdag, de inkább veszek valamit 100 ezerért és tudom, hogy van rá 2 év garancia, mint hogy szerencsejátékot űzzek és kidobjak 50 ezret.

2016. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb összeg esetén miért nem lehet személyesen átvenni a tárgyat, pláne, ha az kicsi és könnyű és helyben kipróbálható a működés ??? Ezt én teljesen értelmetlennek tartom. Ritka az az eladó, aki hajlandó megelőlegezni a portaköltséget a hozom-ra.
2016. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha csak 1-2 órás utra lenne tőllünk tuti elmennék inkább érte személyesen,de kb 5 órás ut lenne,ami már tényleg nem érné meg :( Valami egyéb ötlet/tanács esetleg??
2016. jan. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!