Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en hogyan lehet eladni...

Ebay-en hogyan lehet eladni accountot?

Figyelt kérdés
Bövebben, lenne egy League of Legends accountom, ez most a világ 1. számú e-sport játéka,nagyon sokan játszák, felkapott lett, de eléggé ráuntam és már idöm sincs rá, úgyhogy megválnék töle. Nézegettem Ebayen vmi kegyetlen árakért árulják úgyhogy ezt nem hagynám ki, mert elég sokat ér.Tehát a kérdés az lenne, hogy történik egy adás,vétel. Megadom a számlaszámom ö elutalja a pénzt, én meg leírom az adatokat v hogy? mert ez igy nem tudom...nem tünik kockázatmentesnek. Köszi aki tudja a választ

2016. jan. 11. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10-es! Valójában a játékosat sem lehetne eladni, így nem kell szégyenkezned.
2016. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Köszi a feloldozást :-)
2016. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen a lolos accomat szeretném a Riot igazából nem tiltja,de tudom h nem lehetne
2016. jan. 11. 20:55
 14/17 A kérdező kommentje:
ok semmi gond :D a címböl igaz erre lehet következtetni, de a kifejtésbwn leírtam hogy a lol ról van szó. így mostmár pls valaki egy olyan infot ami az eladás meneteléröl szól, köszi :D
2016. jan. 11. 21:06
 15/17 anonim ***** válasza:

google abarátod eladás céljából..ilyen nehéz beírni és meg keresni?

[link]

2016. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Aha igen persze ... konkrétan hol fogják leírni az acc eladást szerinted ?:D engem az érdekelne leginkább, hogy megy a fizetés menete... elküldi a pénzt, és én utána hogy adom oda az acc-t amikor e-maillel visszatudom igényelni a jelszót ? erre a pontra lennék végülis csak kíváncsi.
2016. jan. 14. 00:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Emailt nem lehet megváltoztatni?
2016. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!