Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezen a postai autó nyeremény...

Ezen a postai autó nyeremény betétkönyvön nyert már valaki, akármit is?

Figyelt kérdés

-autó

-xbox

-egyéb nyeremények

Havi sorsolás. Akkor elvileg minden hónapban kellene nyernie valakinek valamit. Na jó. Tudom, hogy a kocsira kéthavonta van esély.



2016. jan. 12. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Már miért ne nyert volna? Nem is értem a kérdést.
2016. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Itt tudod megnézni a nyertes betétkönyvek számát:

[link]

Valaki mindig nyer.

2016. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja bocsi, a postás az ez

[link]

2016. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor másképp kérdezem:

A nyertes betétkönyvek tényleg tartoznak valakihez, aki agy sima átlag polgár például?

(A lottónál is sokszor felmerül, amikor nyeremény van, hogy az esetleg visszaforog bizonyos kezekbe, nem pedig tényleges nyerés történik.)


A kérdés elsősorban azoknak szólt, akik ténylegesen nyertek már valamit, vagy azoknak akik ismernek ilyen embert.

2016. jan. 12. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért érné meg nem kisorsolni a kocsit! Nem valami nagy tétel.

Lottó ugyan ez. miért kockáztatna egy ekkora bevételi forrást azzal,hogy egyszer bebukik csalással.

Utána lehet nézni ezeknek a cégeknek, sokkal többet nyernek azzal, hogy újra és újra pénzt fektetnek bele az emberek mint azzal,h elcsalnak egy pár milliós autót.

2016. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A lottón is csak az gondolkodik így, akinek összeesküvés elméletek vannak a fejében.
2016. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezek a nyeremények igazából nem nagy tételek. Tudod te, hogy mekkora vagyon fekszik olyan nyereménybetétkönyvekben, ami nem kamatozik, cserébe havonta kisorsolnak pár vacak néhány milliós autót? Vastagon jól járnak vele, jobban, mintha kamatot fizetnének. Nincs is ezzel baj. A lottó dettó ugyanez. Nézd meg a Szerencsejáték Zrt bevételeit, adózott eredményét. Gyakorlatilag egy pénzgyár. Miért ne fizetnék ki a nyereményeket?


Aki ilyen összeesküvéseket vizionál, először egy valószínűségszámítás alapjai könyvet adnék a kezébe, hogy azon gondolkodjon kicsit.

2016. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Tudtommal sehol sincs lefektetve az, hogy csak az eladott betétkönyvek száma szerepel a sorshúzáson. Tehát nem feltétlenül kell mindig nyernie valakinek.
2016. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Rosszul tudod.
2016. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt azért leszögezném, hogy sem az eredeti sem a másodlagos kérdésemre érdemleges válasz még nem érkezett.


Ami itt eddig zajlott az csak felesleges karakter és idő pazarlás.


Nem összeesküvés elméletekkel akartam foglalkozni, csak példaként megemlítettem.

Ha konteózni akarnék, akkor arról kérdeztem volna.

2016. jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!