Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdén 3 év alatt 850 ezerből...

Tőzsdén 3 év alatt 850 ezerből 1,4 millió. Jó vagy sem?

Figyelt kérdés

Hosszútávú részvénybefektetések érdekelnek (amerikai és magyar részvényekkel). Nem vagyok szakmabeli, csak mellékesként nagyon érdekelt a dolog és rengeteg ilyen könyvet olvastam, főleg a kezdő napjaimban.

Nem megélni akarok belőle.


23/F



2016. jan. 13. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
csak így tovább!
2016. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
40 év alatt összejön kb 7 millió ilyen tempóval.. dönts el te, mire elég ez ennyi időtartamra.
2016. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, főleg ha tartósan el tudod érni ezt a hozamot.
2016. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
#2 Javaslom ülj vissza az iskolapadba egy kis matekra.
2016. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván te is tudod, hogy jó, csak dicsekedni akarsz. Nincs ezzel semmi baj. A lényeg, hogy ha ennél kevesebbet is hoz a pénzed az fenntartható legyen.
2016. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De még igazán hosszú távon nem tudom milyen lennék.


Kicsit várok is már egy tőzsdezuhantató válságot, hogy meglássam milyen vagyok olyankor.


Amúgy később majd a fizetésemből folyamatosan egészíteném ki az alaptőkém.

2016. jan. 14. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
3 év már mondható hosszabb távnak. Aki nagyon béna hozzá, az ennek a törtrésze alatt elvérzik.
2016. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem számolom azt, hogy az alaptőkédbe megy bele a megkeresett pénz (így még jobbnak tűnsz), akkor 3 év alatt 1,8% a hozamod havonta. Ez 36 hónapra havonta 15270 forint kb. Vegyünk pl az OTP-t. Ha abból vásárolsz, akkor elég számodra kb 150 ft nyereség 1 papíron, ha 64-500 körül vetted a részvényt. Ez egy napi mozgás. Havonta elég volt egy ilyen tranzakciót elkövetni. Ha nincs időd foglalkozni vele, és nem főállásban csinálod, akkor fizetéskiegészítésnek, tanulmányok mellett nagyon szép eredmény, de azért nem kell elszállni tőle.
2016. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!