Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olvasta valaki Nikolas Darvas...

Olvasta valaki Nikolas Darvas könyvét, a:Hogyan nyertem 2millió dollárt a tőzsdén? Vélemény?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen könyvek szerintem csak arra jók hogy szórakoztassák az embert. Aki kevésbé körültekintőbb, az a könyvből felindulva felbasz egy csomó pénzt a tőzsdére, aztán nem érti hogy miért bukik folyamatosan.
2014. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abszolút igaza van az elsőnek.
2014. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ezzel a gondolatmenettel én is egyet értek,ha valaki nem elég körültekintő biztosan ebbe a hibába esik.De én nem ebbe a táborba tartozom eddig semmibe nem fogtam bele anélkül hogy előtte ne tanulmányoztam volna hónapokig,vagy akár egy évig is.Talán ennek is köszönhetem stabil anyagi helyzetemet.Jó munkahelyem van és egy éve őstermelőként is tevékenykedem.Egy hónapja már nem is tudom miért elkezdett érdekelni a tőzsde világa.Elolvastam 2 könyvet is Darvasé volt a második.

Mint sokakat engem is felvillanyozott,Darvas siker sztorija.Már vagy másfél hete grafikonokat elmzek,és véleményem szerint Darvas boxai ma is beillenek a legtöbb emelkedő trendbe.A lényeges részeket már többször is átfutottam,de nekem mégsem egyértelmű hogy mennyivel a vételi ár alatt adta ki Darvas a stop loss megbízást.Utána pedig menyivel helyezte őket az új dobozok alá.Kérem írjon aki olvasta és jobban felfogta mint én,vagy esetleg olyan aki szintén elemezte a módszert,vagy alkalmazta a gyakorlatban.

2014. okt. 25. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A "box"-okat a hagyományos technikai elemzés is használja, tkp. az aljuk a támaszvonalak, a tetejük pedig az ellenállások, ez a legalapvetőbb chartelemzési technika. Erős trendek idején jól működik, illetve hosszú távú chartokon tudod használni, de rövidtávon, ahol az algoritmusok a meghatározók, nem fognak működni.
2014. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó könyv de nehogy megvedd mert 2000forint +1000 házhozszállítás 1 óra olvasmány. ami kb arról szól hogy mekkora szerencséje volt és végig fejlődött és hogyan nyert 2 mill dollárt elég jó könyv de nem éri meg mert semmi maradandót nem ad. nem leszel ettől profi befektető .
2014. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!