Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik hogy ennyi fizetés...

Létezik hogy ennyi fizetés különbség Magyarországon keletről nyugatra?

Figyelt kérdés

[link]


Borsod megyéből eljöttem ott valóban csak minimálbér és nettó 800ft/ó nettókat fizetnek.

Most Szolnokon vagyok igaz itt is minimálbérrel vagyok bejelentve de 1200ft Nettóval fizetnek ki.

Most készülünk 3 munkatársammal egy pesti munkahelyre ahol 1500ft nettót kínálnak.

de ez a 2000ft nettó Győrbe kicsit hihetetlen. Vagy akkor inkább már menjek ki külföldre ?


2016. jan. 13. 19:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia. Milyen munkaterületről van szó? 3 műszak? Hétvégén is melózni kell? Mert ha ezekre igen a válasz akkor nem hihetetlen. Békés megyében, 3 műszakos munkarendben, hétvégén is melózva 1300-at fizetnek. Nem átlagban, de van ilyen munkahely.
2016. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bocsi most láttam meg a linket. Ha jó vagy a szakmában simán kaphatsz ennyit.
2016. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem sok, hanem a többi pofátlanul kevés. Szóval ha a tapasztalatod alapján esélyes vagy az állásra, érdemes megpróbálni. Az itteni árszínvonalhoz viszonyítva kb itt kezdődik a normális fizetés.
2016. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy awi hegesztőnek ez reális bér. Nem mindenki k.urvul el bagóért, koma...
2016. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!