Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok egy otthonrol vegezheto...

Tomaso666 kérdése:

Tudtok egy otthonrol vegezheto internetes munkat ami meg fizet is egy keveset es nem csak egy atveres? Mellekjovedelem szempontjabol erdekelne. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"En nem epp egy webcameras munkara gondoltam. Hanem inkabb egy ehez hasonlora> "---WOW magadat referálod, bujtatott hirdetés a kérdésed, amiért kitiltás jár:)


Fogadjunk, hogy nincs olyan bar***m, aki ennek bedől?

Basszus példaként rögtön itt vagy te, akkor ezt most elbuktam :)


Ránéztem a linkedre az árlista szerint 25 000 000 emberrel megnézetik a reklám videódat és ezért csak 100 dollárt kell fizetned. Ők pedig önzetlenül 2-6 dollárt fizetnek mindenkinek aki megnézi.

Leborulok ezen cég önfeláldozása előtt és most már téged is jobban értékellek, amiért megmutattad ezt a csodás lehetőséget, KÖSZÖNÖM!

2016. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Visual Basic programozásban segíthetsz nekem, érdekel?
2016. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon próbálkoztam ilyesmivel, de ott nem nagyon működik, mint látod, igény se nagyon van rá, mert az emberek nagy része hülyeségnek tartja. Én az UK-ban élek, és itt sokkal jobb lehetőségek vannak. Nem kattintgatós oldalak, hanem pl. kérdőívek. Regisztrálsz egy weboldalra, ahonnan az e-mail címedre küldözgetik a piackutató kérdőíveket, és ha kitöltöd, kapsz pénzt érte. Nem azt mondom, hogy vagyonokat, mert tényleg csak aprópénz, de több értelmét látom, mint kattintgatni 1-2 tized centekért. Több ilyen weboldalra is regisztráltam, egy oldal egy kérdőívért átlagosan kb. 0.75 fontot fizetnek, a ráfordított idő átlagosan 20 perc kérdőívenként. Valahol paypalra fizetnek, tehát rendesen a pénzt kapom meg, valahol meg vásárlási utalványt, lehet választani, melyik áruházláncban szeretném levásárolni. Olyan is van, ahol pontokat kapsz, nem pénzt, és be lehet váltani mindenféle cuccra kiskanáltól kezdve xboxig. Vagy el is lehet adományozni jótékonysági szervezeteknek az összeget, amit megkeresel. Úgy átlagosan havonta kb. 15-20 font értékű pénzt vagy utalványt tudok megkeresni velük, de ezt úgy, hogy néha hetekig egyet se töltök ki, mert lusta vagyok :D
2016. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!