Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek "fair" az az...

Szerintetek "fair" az az összeg, amit a munkaközvetítők, diákmunka-szervezetek, munkaerő-kölcsönzők "lenyúlnak"?

Figyelt kérdés
Miért éri meg a cégeknek az alkalmazottakat ilyen cégeken keresztül felvenni/bérelni?

2016. jan. 14. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@10:00


Én kapásból három céget is tudok akik kölcsönzött munkavállalókat is foglalkoztatnak, és mindegyik olyan hogy előtte mindenféle oktatásban meg tesztíráson kell részt venni, mire ténylegesen csinálhatod a munkát.

2016. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is tudok olyat ahol létszám stop miatt így oldják meg és nagyon nem olyan munkakör amit akár csak 1-2 hét betanulás után be tudna más tölteni.


A kérdést viszont továbbra sem értem. Én már diákmunkát is úgy vállaltam, hogy mondtak egy órábért amivel ha meg voltam elégedve akkor elfogadtam. Nem érdekelt, hogy a munkáltató kinek mit fizet ezen kívül.

2016. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 11


Értelmezd kérlek a "jellemző" szócskát. köszi!

2016. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azok a cégek, amelyek kölcsönöznek dolgozót az emberkereskedő cégektől, költségként elszámolják a kifizetett összeget. Tehát nem keletkezik kár...
2017. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!