Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely esetben/esetekben kerülhe...

Mely esetben/esetekben kerülhetem el a kötbér fizetését hűségidő lejárata előtt?

Figyelt kérdés

T-home előfizető vagyok. Csak a tv szolgáltatást szeretném lemondani.

7 hónap hűségidőm van még a két évből. (Net és vezetékes telefon maradna.)

Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot a lemondási díjak miatt. A tv lemondása kb. 20.800 Ft lenne az HBO Max Pak pedig 27.600 Ft.

Az HBO elég jól megnyomta.


Na most mi lenne az a "kis kapu" amivel elkerűlhetném ezt a két díjat??

Januártól vettek ki csatornát. Azt fel lehet hozni, hogy mivel mincs a kínálatba és a miatt akarom lemondani a tv előfizetést??


Mert amúgy semmi gondom nincs csak válltani akarok műholdas UPC-re.



2016. jan. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd àt a szerződésedet, abban benne van hogy mikor nem kell kötbèr. 99.9%-ban viszont mindenkèpp kell.
2016. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, arra hivatkozhatsz, mivel egyoldalú szerződésmódosítás, ami számodra hátránnyal jár. De asszem még mindig úgy van, hogy van egy türelmi időszak, ezen időszak alatt erre hivatkozva szerződést bonthatsz, ha ezt átléped, akkor ráutaló magatartással kvázi elfogadod az új szerződést. Ennek nézz utána, mikor tájékoztattak erről, mikor vették ki a csatornákat, majd erre hivatkozva lemondhatod a szerződésed, ne vedd biztosra, lehet félreinformállak, de asszem 15 napig van módod lemondani.
2016. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erről már lekéstem. November elején már tudtam a változásokról és levél is érkezett időben.

Csak mivel semmi gond nincs így már mind1.

Pár napja hondoltam, hogy váltanék upc-re. De így kivárom míg lejár a hűség.

2016. jan. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!