Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás.hu-n hogy tudom...

Jófogás.hu-n hogy tudom megnézni az eladóról a véleményeket és az értékelését?

Figyelt kérdés
A véleményeket tudja törölni? Érdemes innen ruhákat, kabátokat venni? Nektek mik a tapasztalataitok?
2016. jan. 25. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve itt is igaz, hogy ami olcsó az gagyi? Csak mert elég hihetetlen, hogy valaki kirakja, hogy " Bershks új, nem használt női kabát" és kerül 3500 Ft-ba és a Bershka ugye nem egy olcsó hely..
2016. jan. 25. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A Jófogáson nem tudod megnézni az eladó értékeléseit - mivel hogy nincs is. Ezt egy apróhirdetési oldal, ahol vannak tisztességes és becsületes eladók és vannak becsapósok - de hogy épp melyikbe fogsz belefutni, azt nem lehet tudni.

Épp ezért legjobb a személyes átvétel ilyen esetben. Aki itt hirdet, arról tulajdonképpen nem tudsz informálódni. Véleményeket nem törölnek, mert szintén nincs.


Az ár nincs összefüggésben a minőséggel - lehet, hogy egyszerűen csak el akarja adni, mert kell a pénz neki.

2016. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
nincs értékelési rendszere a jófogásnak, ezért is egy kula az oldal!
2016. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! elég nagy hiányosság szerintem, hogy nincs értékelés...
2016. jan. 28. 06:49
 5/5 anonim válasza:
35%
Ne utalj előre, és csak személyes átvétellel, vagy utánvéttel vásárolj! Aki erre nem hajlandó, az csaló, akármilyen dumával áll elő arról, hogy már háromszor jött vissza csomagja, vagy hogy rettenetesen messze van (nem véletlenül)!
2021. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!