Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem figyelsz a pénztárosok/...

Ha nem figyelsz a pénztárosok/kasszások szoktak rosszul visszaadni? És volt már olyan hogy visszaadás után eltettétek a terméket a pénzt meg ottfelejtettétek vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szólnak?
2016. jan. 28. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
persze hogy volt, mindig figyelni kell. Ha nem is az apróra hanem hogy 1765 forintnál meg legyen a 8000 forint papír. Nekem rengetegszer rosszul adtak már vissza, de szerintem sokan nem figyelik ezért nem tűnik fel nekik.
2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Diákként évekig dolgoztam kasszában. A monitoron látod, mennyit kell visszaadni, tehát nem kell fejben számolni se. Egy esetre emlékszem, hogy rosszul adtam vissza, valahogy bekeveredett egy ezres az ötezresek közé, és visszaadásnál ötezres helyett az ezrest tettem a vásárló elé. Ő értetlenkedett, én meg hirtelen nem is kapcsoltam, mire ő azt hitte, hogy direkt át akarom verni. De amúgyis átnézték a zsebünket műszak végén, szóval saját érdekem se lett volna becsapni bárkit. Meg mindig le is számoltam a visszajárót. Olyan, hogy ottfelejtették a pénzt vagy az árut, rengetegszer volt. Volt, hogy a következő vásárló utánaszaladt, de a többség visszajött tíz percen belül. Olyannal nem találkoztam, hogy nem jöttek vissza.
2016. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Én nem szoktam figyelni, odarakom a kártyát, és viszlát :)

Nincs is ilyennel semmi gondom.

2016. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutakon szeretnek ilyennel trükközni, vertek már át. Igyekszik elvonni a figyelmet, szöszmötöl az apróval, a nagyobbakból elfelejt egy-két címletet. Többet nem mentem oda.
2016. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Kitűnően és gyorsan számolok fejben, az viszont simán megesik, hogy veszek egy doboz cigit, és otthagyom a pulton :D
2016. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem pont benzinkúton volt egy pozitív sztorim, 20ezrest adtam valami 5-6 ezres tankoláskor. Adott a 10ezerből vissza, de akkor még a 10ezrest az érmés fiók alatt tartották, és mielőtt kivette volna, már mentem is, nem figyeltem hogy a 10ezrest nem kaptam meg. 10 perccel később ugrott be valahogy, visszamentem és ott várt a 10ezres a blokkal együtt.

Mondjuk ennek 10+ éve már, azóta szinte csak kártyával fizetek ahol lehet.

2016. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!