Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti visszaadnátok az ajándékot?

Ti visszaadnátok az ajándékot?

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy új okostelefont hozzá való okosórával. Már 3-4 napja megkaptam. Az óra méri, hogy hányat lépsz egy nap, mennyi kalóriát égettél, mennyit és hogyan aludtál stb.

Azóta a szüleim 10 percenként kérdezgetik, hogy hányat léptem, hány kalóriát égettem el, reggel az az első kérdésük hogy aludtam, mit mondott az óra, meg majd ők is hadd használják. Csak a telefonnal együtt működik, bluetooth kapcsolaton keresztül, nekik hagyományos méretű SIM kártyájuk van, ebbe meg a legeslegkisebb méret kell, és a telefont is csak a szervízben lehet szét szedni, szóval nem tudom hogy gondolják.

A másik meg, hogy ha nyomkodom a telefont, akkor egyből jönnek, hogy mit csinálok, mit fedeztem még fel rajta, miért villog, miért csipog stb.

Már kezd nagyon elegem lenni belőle, legszívesebben visszaadnám. Ti mit tennétek?



2015. dec. 24. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Csak érdeklődnek és szeretnék érezni, hogy jó ajándékot adtak.


Én téged adnálak vissza a helyükben...

2015. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Majd abbahagyják, csak érdekli őket


Hany eves vagy?

2015. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó, de miért kell 10 percenként kérdezősködni?
2015. dec. 24. 12:04
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Kiadtak nem kis penzt egy ertekes ajandekra, hogy orulj. Ez a termeszetes, hogy foglalkoznak veled, erdekli oket, hogy tetszik-e, orulsz-e.


Te sem tudod jo dolgodban mi csinalj.

2015. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Örülök is neki nagyon, de akkor is idegesítő az állandó kérdezősködés.
2015. dec. 24. 12:08
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Azért kérdezgetnek, mert érdelődnének az felől, hogy tényleg jó ajándékot adtak -e, tényleg örülsz -e neki. Nem akarnak ezzel rosszat, de nem is értem, hogy lehetsz ennyire antiszociális, hogy a kérdéseket sem tűröd meg magad körül. És ha visszaadod, akkor mit mondasz? Figyeljetek szülők, köszi, szuper, meg minden, de nem viselem el a kérdéseiteket, inkább visszaadom...?! Lehet kérni a nano- sim-et, és adnak hozzá egy izébizét, hogy a normál telefonba is be lehessen helyezni. Most itt meg már az a gond, hogy ki szeretnék próbálni? Döntsd már el, hogy kell -e vagy sem...
2015. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd nekik kipróbálni. Kíváncsiak és ez jó - jobb, mintha a telefonjuk PIN kódjának beírásához is odahívnának, mert annyira nem értenek hozzá.

Minden csoda 3 napig tart: kiélik a kíváncsiságukat és utána valószínűleg nem fogja őket érdekelni.

(Ha mégis, akkor meg legfeljebb vesznek maguknak is.)

2015. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Nem értelek. Nagyon örülsz neki, de inkább visszaadnád, csak ne kérdezősködjenek?


Hány éves vagy?

2015. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem értenek hozzá! Anyám még a digitális mérleget se tudja elindítani...

Apámé lett az egyik régi okostelefonom, ami még nem is olyan okos, állandóan kitörölte az alkalmazásokat a kezdőkernyőről, előfizetett emeltdíjas szolgáltatásokra, a menüben ie belépett állandóan az alkalmazások szerkesztésébe, nem tudott kilépni stb és a telefont hülyézte, hogy ez egy idióta, szerencsétlen telefon, ő nem csinált vele semmit, magától lépeget be mindenhova, töröl meg fizet elő minden szarra...

2015. dec. 24. 12:17
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Minden csoda három napig tart. Idővel abbahagyják. Ne add vissza.
2015. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!