Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltölthetem a PayPal számláma...

Feltölthetem a PayPal számlámat valahogy ha semmiféle bankkal nem állok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik biztosra tudják légyszi. Szóval se bankszámlám se kártyám, és nem is szeretném hogy legyen továbbá ismerőst sem tudok megkérni szóval ezt is hagyjuk ki. Volt egy régebbi kérdés itt amire volt egy olyan válasz, hogy bemész egy tetszőleges bankba etc. de ő is azt írta hogy nem biztos. Szóval mindenképp meg szeretném odlani mert eBay-ről szeretnék vásárolni, de nem akarok bankszámlát nyitni.

2016. febr. 1. 05:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Megkérsz valakit, hogy töltse fel neked, és odaadod neki készpénzben.

Vagy dolgozol/eladsz valamit, és a pénzedet paypalra kéred.

Máshogy szerintem nem.

2016. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A "töltse fel"-t úgy értem, küldhet neked pénzt ismerősöd.
2016. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:(( jó, akkor kitalálok valamit. Kössz.
2016. febr. 1. 07:34
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Pedig feltöltheted!

PayPal-on TopUp menüpont. A bankdzámlaszámmal és az egyedi közleménnyel bemész az Unicredit Bankba és pénztári befizetéssel fel tudod tölteni.

2016. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez komoly?? Próbáltad? Csak UniCredit? Mindegy is hogy mi mert jobb mint számlát nyitni szóval.. Hűdejó! Akkor csak bemegyek egy UniCreditbe, odaadom a kp-t és kitöltöm a papírt? Mennyi idő mire megérkezik azt nem tudod? Pont most akartam amúgy így nagy beletörődéssel ideírni a kérdést hogy "oké akkor hol érdemes számlát nyitnom blah blah", de most egyből jobb kedvem lett. (: Köszi!
2016. febr. 1. 07:50
 7/20 A kérdező kommentje:
Tényleg, látom is a Top up-ban hogy UniCredit. :) Sosem utaltam még bankból amúgy úgyhogy ha van valami ami nem egyértelmű és tudnom kell akkor írd vagy valaki írja meg pls :))
2016. febr. 1. 07:56
 8/20 anonim ***** válasza:

Az unicredit felett nyilván ezt is elolvastad, ugye?


"Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account"

2016. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen el, de ez gondolom arra vonatkozik, amiröl alapból szó van ott, a banking átutalásról és nem a kp-s utalásról. Ha annak az egz tagnak sikerült akkor másnak is fog, egy kérdést a bakban megér.
2016. febr. 1. 09:38
 10/20 A kérdező kommentje:
*egy
2016. febr. 1. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!