Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltölthetem a PayPal számláma...

Feltölthetem a PayPal számlámat valahogy ha semmiféle bankkal nem állok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik biztosra tudják légyszi. Szóval se bankszámlám se kártyám, és nem is szeretném hogy legyen továbbá ismerőst sem tudok megkérni szóval ezt is hagyjuk ki. Volt egy régebbi kérdés itt amire volt egy olyan válasz, hogy bemész egy tetszőleges bankba etc. de ő is azt írta hogy nem biztos. Szóval mindenképp meg szeretném odlani mert eBay-ről szeretnék vásárolni, de nem akarok bankszámlát nyitni.

2016. febr. 1. 05:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Meg *banki a banking helyett csak..autocorrect
2016. febr. 1. 09:40
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 éve rendszeresen fizettem be így pénzt és mindig megjött. Akkor még kb. 3 nap volt az átfutási idő, lehet, hogy most kevesebb.


Csak azért nem nyitottam akkor én még számlát, mert jóval 18 év alatt voltam és problémás volt.


Aztán ajánlották nekem, hogy nyissak számlát, mert egyszerűbb a PayPal-ozás nekem (meg nyilván nekik sem kell azt a sok karaktert begépelni).


Úgyhogy ha teheted, neked is ajánlom a számlát. ;)

2016. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én azért nem szeretnék számlát nyitni mert mi készpénzben kapjuk a pénzünket mindenhonnan és úgy is fizetünk vásárlásoknál, online is utánvéttel. Számlavezetési díjat meg fizetni kell ugye és sok helyre pedig alapból a ntáshoz kérik a havi x összeg érkezését mi meg tényleg csak erre az egyetlen célra használnánk, nomeg nem bízom a bankokban :DD

Tehát rárakni a pénzt aztán elutalni róla, ott tartunk, ahol a part szakad, inkább bebattyogunk az UniCreditbe ha néhanapján eBayezünk :D de köszönöm az infot, hasznos volt mert így már ezek szerint biztos hogy úgy is lehet. Köszi tényleg. (:

2016. febr. 2. 22:40
 14/20 anonim ***** válasza:
off: én ilyen bankot még sehol nem láttam, ahol feltétel a havi rendszeres utalás. vagy csak egy konkrét számlacsomagnál kérik?
2016. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A postai rózsaszín csekkes befizetés működik? Ezt nem tudja véletlenül valaki? Elvileg Ők is az Unicredit számlára utalják a pénzt, nem?
2016. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
offnak vissza: Raiffaisen és társai. Utolsó: Nem hiszem, z eddig olvasottak lapján.
2016. febr. 4. 07:11
 17/20 A kérdező kommentje:
*az, *alapján
2016. febr. 4. 07:12
 18/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg valószínűleg azért feltétel, hogy mindenképp legyen miből levonni a számlavezetési díjat.
2016. febr. 4. 10:19
 19/20 anonim válasza:
Konkrétan számlavezetési díjról nem tudok, önmagában véve a regisztráció is ingyenes, tehát a számlanyitásért vagy a számlavezetésért külön nem kérnek pénzt. Hanem az egyes tranzakciók kerülnek pénzbe, tehát ha Neked utalnak, akkor annak vonják le valamennyi százalékát és így fizetsz a szolgáltatásért. Vagy ha Te feltöltesz valamennyi pénzt, abból is levonnak 2–3%–ot tranzakciós díként, én így tudom.
2016. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez pedig ja, csomagfüggő. Na de ez amit itt leírtál az szépen vázolja, hogy miért nem akrok számlát nyitni :D
2016. febr. 5. 03:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!