Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Békéscsabán, egy belvárosi 60...

Békéscsabán, egy belvárosi 60 m2-es jó állapotú földszinti, kétszobás téglaépítésű lakást mennyiért volna reális kiadni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Mennek fel az árak és nagyon kevés az albérlet Békéscsabán.

Békési vagyok és folyamatosan hallom , hogy költöznek fel Csabára és Gyulára az emberek a környező 50-70km-es környékről , mert nagyon nagy a munkanélküliség a határ felé.

Pontos árat nem tudok neked mondani , mert szerintem függ a lakás helyétől is és állapotától ,de ha kicsit ravasz vagy akkor lelesed az árakat az ingatlanirodáktól , mert ott is hirdetnek albérleteket.

Kérd meg nyugodtan az árát , mert magasan van most , én is ezt tenném.Sok sikert!

2016. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!