Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárláshoz ki...

Internetes vásárláshoz ki milyen bankkártyát használ?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne,ami után nem kell sokat havonta fizetni.Nekem most Takarékbank-os van,semmire nem jó,csak vonogatnak lefelé róla minden költségeket.Melyik bankhoz éri meg menni?

2016. febr. 3. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OTP MasterCard, én elégedett vagyok vele. havi 580 ft ugyan a számlavezetési díj, de NetSzámla csomagom van, ingyenes minden utalás, lehet kérni hozzá webszámlát/kártyát - ez egy virtuális számla+kártya, hogy internetes fizetéskor ne a saját számlád/kártyád adatait kelljen megadni. Erre a webszámlára saját számládról feltölthetsz pénzt és mindig csak annyit tarthatsz rajta, amennyit el akarsz költeni - pl. nem tudnak jogosulatlanul leemelni a számládról pénzt.
2016. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!