Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közösen vásárolt nyaraló de...

Közösen vásárolt nyaraló de az ő nevén van mennyi járhat nekem?

Figyelt kérdés
2011 tavasza óta élettársi kapcsolatban voltam a volt párommal. 2013 tavaszán vásároltunk egy nyaralót. 2013 óta dolgozok, igaz nem voltam bejelentve de papírok bizonyítják. Az nyaraló szerződése úgy lett írva hogy volt egy elő szerződés amiben 400.000 ft szerepelt melyet mind ha béreltük volna. a maradék 600.000 ft a másik szerződés. A szerződést ő írta alá vagyis ő a tulajdonos, de mivel 2015 augusztusig együtt éltünk és ügyvéd szerint jár nekem valamennyi. 300.000 biztos vagyis a 600.000 a fele, de a 400.000 a fele vagyis a 200.000 az ügyvéd szerint nem bizonyítható. Utalásokat le lehet kérni ott bizonyítva van hogy igen is volt fizetve. Szerintetek? Megjárna a 500.000 vagy csak a 300.000? A volt párommal próbáltam megegyezni hogy ne kelljen bíróságra menni de nem lehet?
2016. febr. 9. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de talán egy ügyvéd, aki ismeri a részleteket is, meg hát ez a szakmája, biztosan jobban tudja, mint akik itt válaszolnak.
2016. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzeld voltam ügyvédnél. De talán itt is akad olyan ember aki képben van az ilyen dolgokkal!
2016. febr. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!