Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Édesapám Ausztriába dolgozik...

Édesapám Ausztriába dolgozik 7 éve, igényelhet utánam ott kint családi pótlékot vagy valamilyen segélyt? Én Mo-n lakok édesanyámmal külön háztartásban . Ha igen ezt milyen módon lehet kérvényezni?

Figyelt kérdés
(18 vagyok még tanuló)

2016. febr. 15. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom akkor igényelhet utánad családi pótlékot, ha az osztrák törvényeknek megfelelő összegű gyerektartást fizet édesanyádnak. Ezt megvizsgálják és aztán lehet szó róla.

Legjobb egy magyar ügyvéddel beszélni ha máshogy nem megy, mert biztos vannak kikötése. A határ mellett sok ilyen van aki vállal adó, gyes, családi pótlék intézést

2016. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a választ !

2016. febr. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!