Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes közel 1 millió...

Mibe érdemes közel 1 millió forintot fektetni?

Figyelt kérdés

Van nagyjából ennyi pénzem és nem szeretném elkölteni, hanem meg szeretném valamilyen módon többszörözni. Hol és hogy kezdjem ezt el? Vegyek ígéretesnek tűnő startupoktól részvényt?

A lekötési idő nem igazán számít, de azért legyen 12 év alatt.


2016. febr. 16. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
kb ennyit fizettem tandíjra felsőoktatásban 5 év alatt, ma már havonta van ennyi bevételem abból amit ott tanultam és írtam le a szakdolgozatomban.
2016. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neked éppen szerencséd volt... szerintem a mai világban az a diploma nem ér olyan sokat. Valószínűleg neked sem attól van ilyen magas fizetésed, hanem, gondolom jó is vagy abban, amit csinálsz, plusz képes vagy feltalálni magadat.

Engem személy szerint egyik egyetemi szak sem érdekel, és én nem úgy szeretnék pénzt keresni, hogy 40 éven keresztül 9-től 5-ig egy irodában unatkozzak.

2016. febr. 16. 18:48
 3/5 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül köszönöm a válaszod és, hogy segíteni próbáltál!
2016. febr. 16. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg másnak dolgozol, addig nem is fogsz pénzt keresni.
2016. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan magas kockázat mellett tudnád 12 éven belül megtöbbszörözni ezt az összeget, hogy jó eséllyel mindet levesztenéd. Sajnos azt kell mondjam, hogy csak azért mert van egy milliód, még nem dőlhetsz hátra. Ez max vésztartaléknak jó, ha rövidebb időre elveszted az állásod. Esetleg a saját fejlődésedbe fektetheted, ha már mindenképp befektetésben gondolkodsz. De az szerintem téves elképzelés, hogy az összes megtakarításodból veszel 1-2 részvényt és majd megsokszorozod.
2016. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!