Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoftver licenszek értelmezése...

Szoftver licenszek értelmezése? (angol nyelvű)

Figyelt kérdés

Üdv!


Az alábbi linken elérhető oldalon található négy licence:

[link]

(legörgetve ott van mind a négy)


Nem igazán értem az angol jogi szöveget sajnos.


Valaki megtenné, hogy értelmezi őket, és leírja röviden a lényegüket. Vagy az is elég, ha csak az egyikét nézi meg és írja le, már azt is nagyon megköszönöm, hisz azzal is előbbre vagyok.


Nagyon szépen köszönöm!


Abból a szempontból érdekelnének főleg, hogyha felhasználtam őket egy programban, amit pénzzé akarok tenni, akkor mik a megkötések, illetve ez lehetséges-e egyáltalán?


Aki segít, annak felajánlom, hogy ingyen hozzájut ehhez a bizonyos programhoz. A részleteket és egyéb információkat privátban megbeszélhetjük, MIUTÁN ténylegesen leírta a segítségét válaszként!


Illetve a "Mozilla Public License 2.0"-ról is tudna valaki szólni pár szót az előbbi szemponttal kapcsolatban? Vagy linket, ahol tudok róla magyarul olvasni, esetleg a magyar szövegét? (én gúgliban nem találtam)



2016. febr. 20. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!