Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lenne kereslet vidéken olyan...

Lenne kereslet vidéken olyan egyetemistára, aki általános iskolásoknak vállal (angol) magánórákat? (Korrepetálás stb) Milyen árban fogadnátok el az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Talán.

Mivel vidék,max.600/óra.

2016. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kisebb városban lakom, de 1000-1200 ft/óra díjjal dolgoznak a magántanárok. Van rá igény.
2016. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

25 ezres alföldi kisvárosban élünk, itt alig van angoltanár, vagy aki van, az annyira tele van, hogy nem nagyon vállal újakat...


Szóval nálunk lenne igény. Olyan 2000 Ft körül mozognak az óradíjak.

2016. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Angoltanári szakos? Akkor igen. Egyébként részünkről nem.
2016. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én 15000 fős kisvárosban lakom, van 4-5 tanár, aki tele van diákokkal, de ezek általában középiskolai tanárok. A többiek meg nem vállalnak. Tehát lehet, hogy lenne, de itt annyira számít, hogy kinek mennyi tapasztalata van és elismert, hogy itt nem lenne a sok sznob ember miatt. Az árak nálunk 2500 Ft körül mozognak, de van 1-2, aki 45 percet 1000-1500 Ft-ért tart.


Szerintem tudatván, hogy még egyetemista vagy, 1000-1200 Ft-ot kérhetsz óránként, mint "kezdő".

2016. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hol sznobság, hogy tapasztalat nélküli önjelölt tanároktól nem szívesen vesz az ember órát (se magának, se a gyerekének)?


Ha hamarosan végző nyelvtanárról van szó, aki tehetséges, jó kiejtéssel és nyelvérzékkel rendelkezik, akkor nagy tapasztalat nélkül is jól jöhet, de "Józsi a szomszédból, aki épphogy letette a nyelvvizsgát" és kb. ennyi az összes köze a nyelvhez, NEM.

2016. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem csak ebben sznobok. Szerintem amíg nem ismered a városomat, a szellemiségét, az embereket, addig ne kérdőjelezd meg, amit mondok.
2016. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Úgy értem, alapvetően sznob itt a lakosság.

Általában az ember nyilván olyat választ tanárnak, akiről tudja, hogy van tapasztalata a tanításban és jól csinálja, amit csinál, de ez itt 150-szeresére van felerősödve és sznobizmussal vegyülve. Így értettem a sznobságot.

2016. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!