Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetne 2 rövid kérdésem a...

Lehetne 2 rövid kérdésem a Telekom Magenta1 csomagjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már délután tettem fel itt egy elég hosszú kérdést, de végül arra már válaszoltak egy másik oldalon úgyhogy mostanra csak 2 kérdésem maradt, amikre ott sem találom a választ.


1. Mennyi a Netmánia XL otthoni internet díjcsomaghoz adott kedvezmény Magenta1-ben? Mert a Telekom weboldalán az ászf-ben még csak a S,M,L és XXL díjcsomagokhoz van fent a levont kedvezmény összege, pedig a weboldalon máshol már az XL-el is reklámozzák.


2. A másik oldalon azt válaszolták nekem hogy csak Next S aranytárskártyás mobil előfizetés mellett vehető igénybe, a weboldalukon viszont csak ezt találom: "Valamint egy új, vagy meglévő, szabadon választható lakossági mobilinternet díjcsomag, illetve havidíjas (akár MIX típusú), vagy integrált társkártya mobil-előfizetés, amely utóbbi benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz (pl. Next vagy Music díjcsomag)". Ez alapján ugye az én Move XS díjcsomagom is lehetne a választott, mivel ugyan kevés internet de van benne foglalt. Ti mit tudtok erről?


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2016. febr. 21. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
1412
2016. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!